TurkishEnglishArabic
TurkishEnglishArabic
tr
Profesyonel Kurumsal Web Tasarım

Ket Web Kurumsal Web Sitesi paketlerinin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırın. İşiniz için en uygun olan paket ile dijital dünyaya adım atın.

Türkiye'nin #1 Numaralı
Dijital Medya Ajansı

Ankara Web Tasarım denildiğinde firmamız Ket Web Dijital Medya Ajansı sektöründe öncü firmalardan biridir. Sadece SEO ve Dijital Pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu Web Tasarımı, E-ticaret Sistemleri, Grafik tasarım, web tabanlı yazılım, Sosyal Medya Yönetimi, Marka tescil ve diğer bir çok kapsamlı hizmetleri sunuyoruz. Tüm çalışmalarımız şeffaf bir biçimde yasalara uygun olarak verilmektedir.

Müşterilerimiz bizler için her şeyden değerlidir. Müşterilerimizin sorunlarını/ihtiyaçlarını gidermek için tüm çabamızla çalışır ve sınırları zorlarız. Yapılacak olan işleri öncelikle kendi stratejilerimizle Planlarız, belirli bir Hedef koyarız ve belirlemiş olduğumuz Hedefe ulaşmak için çalışmalar yaparız. Yaptığımız iş kusursuzca Başarı’ya ulaşır ve Müşterilerimiz memnun kalır. Yapmış olduğumuz web siteleri ciddi trafik, ulaşılabilirlik ve müşteri olarak geri dönüş sağlamıştır.

ankara-web-tasarim-firmasi

#1 Ankara Web Tasarım Ajansı

Ket Web Dijital Medya Ajansı olarak yapılan web tasarım hizmetlerinde nelere dikkat ediyoruz? Önem verdiğimiz birçok kriterden sadece birkaç kritere göz atmak isteyebilirsiniz. Bizler Ket Web ekibi olarak mesleğimize aşık bir firmayız. İşimizi büyük bir aşk ve tutku ile yapıyoruz. Bunun sonucunda harika işlere imza atıyoruz. Ankara Web Tasarım firması olarak sizlere hizmet vermek için sabırsızlanıyoruz.

SEO Uyumlu Altyapı

Web tasarımında büyük önem taşıyan SEO bizlerin birinci kriteridir. Yapılan çalışmalar tamamen SEO uyumludur.

Temiz Kod Yapısı

Tasarımlarda karmaşık bir kod yapısı kullanılmaz. Tamamen kullanıcı ve arama motoru dostu kodlama yapılır.

Kreatif Tasarımlar

Sizi yansıtacak en kurumsal ve yaratıcı web tasarımlarını yapıyoruz. Özgün ve kullanıcı dostu tasarımlar.

Hız, Güvenlik ve Performans

Kullanılan yazılımların ve sunucuların güvenlik önlemleri konusunda uzman kişiler tarafından yapılmaktadır.

Responsive Tasarımlar

Responsive tasarımlar sayesinde web sitenizin tasarımı tüm cihazlara uyumlu bir şekilde otomatik açılır.

Kusursuz Destek

Yaşayacağınız tüm sorunlarınız için birden fazla destek kanalımızla kesintisiz destek hizmeti veriyoruz.
ÜCRETSİZ MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI
Kurumsal Çözümler için bizi arayın!
0850 304 97 36
Ücretsiz Teklif Formu

  İhtiyacınız olan hizmetler için ücretsiz teklif alın
  Sözleşmeli ve Faturalı olarak sizlere profesyonel bir şekilde verebileceğimiz hizmetler:
  • Profesyonel SEO Uyumlu Web Tasarım
  • Kurumsal ve Bireysel SEO Çalışması
  • Başlangıç ve İleri düzey E-ticaret Sistemleri
  • Google AdWords ve AdSense Hizmeti
  • Kullanıcı Dostu Yazılım Hizmetleri
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Grafik ve Matbaa Hizmetleri
  • Marka Tescil
  Yazılım

  Web Tasarım

  Mobil uyumlu, SEO uyumlu ve Modern tasarımlı bir web sitesi ile yeni müşteriler kazanın.
  Yazılım

  E-Ticaret Sitesi

  Profesyonelce hazırlanmış E-Ticaret sitesi ile online satış dünyasına kolayca girebilirsiniz.
  SEO

  SEO Optimizasyonu

  Reklam maliyetlerinizi azaltarak Google'da organik olarak üst sıralara gelerek zirveye çıkın.
  Sosyal Medya

  Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal Medya'da size özel tasarımlar ve Kampanyalar ile marka olmanızı sağlıyoruz.
  Grafik Tasarım

  Kurumsal Kimlik

  Firmanızın kimliği için matbaa baskı ürünlerinde tasarımlarınız sizi en iyi şekilde yansıtsın.
  Yazılım

  Özel Yazılım

  İhtiyacınıza en uygun web tabanlı yazılımları stratejik planlama ile sizler için hızlıca yapalım.
  13+
  YILLIK TECRÜBE
  450+
  PROJE TAMAMLANDI
  98%
  MEMNUNİYET
  1000+
  MÜŞTERİ İLE ÇALIŞTIK
  Web Tasarım çalışma sürecimiz nasıl ilerliyor?
  01

  Ön Görüşme

  02

  Proje Planlama

  03

  Tasarım Süreci

  04

  Teslimat

  Müşteriler hakkımızda
  ne diyor?

  Ket Web’in başarısı tamamen müşteri memnuniyetine dayanır. Sektörel olarak bir çok işe imza atarak başarımızı göstermeye devam ediyoruz.

  TANITIMI İZLE

  Sıkça Sorulan Sorular

  Web Tasarım nedir?

  Hayalinizdeki Kreatif tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belirli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya (tasarımdan yazılıma) dönüşmesi işlemleridir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya bir web sitesi çıkar. Profesyonel Web tasarımı uygulamasının ardından son kullanıcılar bir web tarayıcısı yardımıyla internet üzerinden web sitelerine erişebilirler.

  Kurumsal Web Tasarım

  Kendi müşterilerinize bir fiyat teklifi verdiğinizde veya bir iş görüşmesi sonrasında, potansiyel müşterilerinizin sizi daha yakından tanımak için bakacakları ilk şey web siteniz olacaktır. Firmanızın web sitesi ne kadar profesyonelce, sizi yansıtan bir tasarıma sahip olursa potansiyel müşterilerin de sizi tercih etme ihtimali o kadar yüksek olacaktır. Profesyonel Kurumsal web tasarım hizmeti ile web sitenizi günümüz tasarımlarının üstünde, uzun süre kullanabileceğiniz güzel bir tasarıma sahip web sitesine kısa sürede sahip olabilirsiniz. Ket Web’in Profesyonel ekibi sizin isteklerinizi tam manasıyla anlayıp, bu isteklerin üzerine kendi fikirlerini de ekleyerek, müşterileriniz tarafından çok beğenilecek, güven veren bir site hazırlayabilirler. Hemen siz de firmamızın kurumsal hizmetleri hakkında bilgi almak isterseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.

  SEO Uyumlu Web Tasarım nedir?

  Google SEO uyumlu web tasarımı, arama motorlarının kullanıcıların web sitenizin konusu ile ilgili arama ihtiyaçları ve şekillerine kolayca cevap verebileceği ve web sitenizi en kolay ve çabuk algılayacağı bir şekilde optimizasyon edilmiş bir web site tasarımı demektir. Profesyonel bir SEO uzman ekibinin elinden çıkan SEO uyumlu web tasarımı, insanların eğilimini, arama tarzlarını, aranan bilginin kolayca erişilebilir olmasını ve arama motorlarının optimizasyonu nasıl algıladığını dikkate alır.

  Neden Web Sitesi yaptırmalıyım?

  Web Sitesi, günümüzde kişi ve kurumların büyük kitlelere tanıtılmasının en kolay ve ekonomik yolu olmasıdır. Tüm firmaların kendilerini tanıtabildikleri, ürün ve hizmetlerini kolaylıkla sergileyebildikleri etkili bir iletişim kanalı olan web sitesi, büyük avantajlar sunmaktadır. Profesyonel olarak yapılan Web sitelerinin en önemli özelliği de güncellenebilir olmasıdır. Bu gibi kriterler sayesinde firma ya da kişilerle ilgili yeni bilgilerin web sitesine eklenmesi çok daha kolay ve ekonomik olmaktadır. Dijital dünyada Web sitesinin ticari katkısı çok büyüktür. Artık bir web sitesine sahip olmak, broşür ya da katalog yaptırmaktan çok daha ekonomik olmaktadır.

  Web Tasarım Ajansı ile çalışmalı mıyım?

  Kendinizi bizimle özel hissetmek ister misiniz? Ket Web Dijital Medya Ajansı olarak müşterilerimize butik ajans hizmetleri sunmaktayız. Tamamen size özel, zevklerinize uygun tasarımlar yaparak müşterilerinizin ve sizin beğenisini kazanmayı amaçlıyoruz. Orijinal fikirlerimiz ile müşterilerinizi de özel hissettirecek uygulamalar kullanarak müşterileriniz ile aranızda bir güven bağı oluşturuyoruz. Profesyonel bir web tasarım ajansı ile çalışarak firmanızı internette büyütüp, marka haline gelmek çok kolay!

  Web Tasarım fiyatları ve ödeme seçenekleriniz nelerdir?

  Ket Web Dijital Medya Ajansı olarak, profesyonel olan 3 ayrı Web Tasarım paketi sunmaktayız. Fiyatlarımız, 999 TL ile 2.499 TL aralığında değişmektedir. Fiyatlarımız proje bazlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Tüm kredi kartlarında geçerli 12 taksit imkanı ile sitemiz üzerinden ödeme yapabilir, anında paketinizi tanımlayabilirsiniz. Proje detaylarınızı bizlere anlattığınızda size en uygun olan paketi önereceğiz.

  Detaylı fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Ankara Web Tasarım

  Web tasarım firmaları internette faaliyette bulunan birçok internet sitelerinin yazılımlarını yapan ve kullanıma hazır duruma getiren, SEO olarak da adlandırılabilen internet sitesi yazılımcılarıdır. SEO veya yazılımcı olarak çalışan kişiler bireysel olarak kendi çalışmalarını yürütebileceği gibi kurumsal şirketlerde yazılımcı olarak çalışarak da web tasarımı yapabilmektedirler. Günümüzde büyük bir yaygınlaşma gösteren web tasarım firmaları, SEO veya yazılımcıları kadrolarında toplayarak uzun süreli ve zor işleri kısa sürelerde yapmayı başarmaktadırlar. Bu sayede zor ve karmaşık kurum siteleri, birçok özellik ve fonksiyonu bulunan çok kullanıcılı otomasyon programları veya diğer yazılım işlerini ekip çalışması sayesinde hem daha kısa sürede hem de daha kullanışlı ve özellikli olarak gerçekleştirebilmektedirler. Bu konuda sizlere ekibi ve kendisi ile Web tasarım uzmanı Nurullah ERDOĞAN profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

  Ankara Web Tasarım Firması

  Ankara web tasarım firması uzman SEO ve yazılımcı kadrosu ile web tasarım alanında en iyi hizmeti vermektedirler. Kurumsal ve kişisel web sitelerinin yazılımını ve tasarımını yapmak konusunda tecrübeli, eğitimli ve birikimli yazılımcılar sayesinde Ankara web tasarım firması, aldığı işleri en kısa sürede tamamlamakta ve istenilen bütün özellikleri yansıtmaktadır. Kullanıcıların istediği tüm özelliklerde web tasarımının yapılması ve hosting ve domain hizmetlerinin verilmesi Ankara Web tasarım firmasının verdiği önemli hizmetlerdendir. Güncelleme çalışmaları, içerik yenileme ve etkili içerik belirleme gibi konularda da tasarımı yapılan web sitesinin oluşturulmasında rol alan yazılımcı kadrosu ile Ankara web tasarım firması Türkiye’de faaliyet gösteren en iyi web tasarım firmaları arasında olmayı sürdürmektedir.

  Ankara SEO ve Ankara Web Tasarım

  Web Tasarım Uygulamaları

  Her kurumun ihtiyacına uygun olarak hazırladığımız web tasarım uygulamaları, en ileri teknikleri ve içerikleri bir arada barındırmaktadır. Yaptığımız analizler sonrasında sektöre uygun özelliklerde gerçekleştirdiğimiz web tasarım uygulamaları, profesyonel görünümü ile ziyaretçi trafiğinin her geçen gün artmasına olanak tanımaktadır.

  En kaliteli içerikler ile karşınıza çıkan kurumsal web tasarım uygulamalarımız, amaçlarınıza ulaşmada sizlere en hızlı ve etkili çözümü sunuyor.

  Web Tasarım Uygulamalarının Önemi

  Kolay bir kullanım paneline sahip olan kurumsal web tasarım uygulamalarımız, her cihaz üzerinde sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Başarılı web tasarım uygulamalarımızda saniyeler içerisinde istenilen bölümlere geçiş kolaylıkla yapılabilmektedir.

  En gelişmiş özellikler ile kusursuz bir biçimde tamamladığımız kurumsal web tasarım uygulamaları markanın ve firmaların imajına uygun olarak hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Mobil uyumlu olarak tasarladığımız ve her zaman ulaşılabilir olmanızı sağlayan web siteleri, özgün içerikleri ile de her zaman dikkat çekmeyi başarmaktadır. Profesyonel Konya Kurumsal Web Tasarım uygulamalarımız en ekonomik fiyatları ile birlikte sizlere sunuluyor.

  Web Tasarım Uygulamalarının Avantajları

  İyi bir web tasarım uygulamasına sahip olmak kurumsal firmalara çok önemli avantajları bir arada sunmaktadır. Ankara Kurumsal Web Tasarım uygulamalarımız ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi 7/24 sergileme şansı elde edebilirsiniz. Daha kaliteli ve güvenilir bir imaj çizmenize yardımcı olan kurumsal web tasarım uygulamalarımız, hedef kitlenizin sizi rahatlıkla bulabilmesine imkan tanıyor.

  Sizlere önemli bir masraf çıkartmayan kurumsal web tasarım uygulamaları sonrasında satış rakamlarınız düzenli bir biçimde artma eğilimi gösterecektir. Sürekli olarak güncellenebilme imkanına sahip olan kurumsal web tasarım uygulamalarımız, her zaman en yeni ve doğru bilgilerle müşterilerinizin karşısına çıkmanızı sağlıyor.

  Düşük bir maliyet gerektiren web tasarım uygulamaları günümüzün en etkili ve başarılı reklam yöntemleri arasında yer almaya devam ediyor.

  TEKLİF AL