TurkishEnglishArabic
TurkishEnglishArabic
tr
profesyonel-ozel-yazilim
Profesyonel Yazılım Hizmetleri

Günümüz teknolojisinde en çok kullanılan web tabanlı yazılım dilleri (HTML5, CSS3, PHP, JS, ASP) ile hayalinizdeki projelerinizi uygulamaya geçiriyoruz. Ket Web, profesyonel olarak web yazılım hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Yalnızca yazılım ajansı olarak hizmet vermekten ziyade, müşterilerimize dijital alanda birçok hizmeti sunmaktayız.

Türkiye'nin #1 Numaralı
Dijital Medya Ajansı

Özel Yazılım hizmetleri denildiğinde firmamız Ket Web Dijital Medya Ajansı sektöründe öncü firmalardan biridir. Sadece SEO ve Dijital Pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu Web Tasarımı, E-ticaret Sistemleri, Grafik tasarım, Web tabanlı yazılım, Sosyal Medya Yönetimi, Marka tescil ve diğer bir çok kapsamlı hizmetleri sunuyoruz. Tüm çalışmalarımız şeffaf bir biçimde yasalara uygun olarak verilmektedir.

Müşterilerimiz bizler için her şeyden değerlidir. Müşterilerimizin sorunlarını/ihtiyaçlarını gidermek için tüm çabamızla çalışır ve sınırları zorlarız. Yapılacak olan işleri öncelikle kendi stratejilerimizle Planlarız, belirli bir Hedef koyarız ve belirlemiş olduğumuz Hedefe ulaşmak için çalışmalar yaparız. Yaptığımız iş kusursuzca Başarı’ya ulaşır ve Müşterilerimiz memnun kalır. Yapmış olduğumuz web siteleri ciddi trafik, ulaşılabilirlik ve müşteri olarak geri dönüş sağlamıştır.

ankara-ozel-yazilim

#1 Ankara Yazılım Ajansı

Yazılımlar kusursuz ve sorunsuz bir şekilde kullanıcılara sunulmalıdır. Bir yazılım üretirken sürekli olarak arka planda geliştirme, teknik destek, analiz gibi işlemleri sürdürmek gerekiyor. Yapılan yazılımların işlevsel, kreatif, kullanılabilir, erişilebilir olması gerekmektedir. Ket Web olarak istediğiniz projeleri hayata geçirmek için hazırız.

Temiz Kodlama

Yapılan tüm projelerde ekibimiz tamamen kullanıcı ve arama motoru dostu olacak şekilde kodlama yapar.

Yazılım Güvenliği

Yazılımlar yapılırken tüm güvenlik testlerinden geçirilerek üst düzey güvenlik önlemleri alınmaktadır.

İşlevsellik

Hayalinizdeki projeyi hayata geçirirken kullanıcılara odaklı şekilde %100 işlevsellik altında sunulur.

Yazılım Dili

Yazılım dillerinden en güncel olanları kullanarak harika yazılımlar elde ediyoruz! HTML5,CSS3,PHP,JS,ASP..

UI / UX Hizmeti

Projenizi geliştirirken isteklerinizin yanında kullanıcı deneyimini daima ön planda tutuyoruz.

Yazılım Revizeleri

Proje yayınlanmadan önce müşteri onayına sunulur, revize edilecek alanlar yeniden yapılır.
ÜCRETSİZ MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI
Kurumsal Çözümler için bizi arayın!
0850 304 97 36
Ücretsiz Teklif Formu

  İhtiyacınız olan hizmetler için ücretsiz teklif alın
  Sözleşmeli ve Faturalı olarak sizlere profesyonel bir şekilde verebileceğimiz hizmetler:
  • Profesyonel SEO Uyumlu Web Tasarım
  • Kurumsal ve Bireysel SEO Çalışması
  • Başlangıç ve İleri düzey E-ticaret Sistemleri
  • Google AdWords ve AdSense Hizmeti
  • Kullanıcı Dostu Yazılım Hizmetleri
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Grafik ve Matbaa Hizmetleri
  • Marka Tescil
  Yazılım

  Web Tasarım

  Mobil uyumlu, SEO uyumlu ve Modern tasarımlı bir web sitesi ile yeni müşteriler kazanın.
  Yazılım

  E-Ticaret Sitesi

  Profesyonelce hazırlanmış E-Ticaret sitesi ile online satış dünyasına kolayca girebilirsiniz.
  SEO

  SEO Optimizasyonu

  Reklam maliyetlerinizi azaltarak Google'da organik olarak üst sıralara gelerek zirveye çıkın.
  Sosyal Medya

  Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal Medya'da size özel tasarımlar ve Kampanyalar ile marka olmanızı sağlıyoruz.
  Grafik Tasarım

  Kurumsal Kimlik

  Firmanızın kimliği için matbaa baskı ürünlerinde tasarımlarınız sizi en iyi şekilde yansıtsın.
  Yazılım

  Özel Yazılım

  İhtiyacınıza en uygun web tabanlı yazılımları stratejik planlama ile sizler için hızlıca yapalım.
  13+
  YILLIK TECRÜBE
  450+
  PROJE TAMAMLANDI
  98%
  MEMNUNİYET
  1000+
  MÜŞTERİ İLE ÇALIŞTIK
  Web Tasarım çalışma sürecimiz nasıl ilerliyor?
  01

  Ön Görüşme

  02

  Proje Planlama

  03

  Yazılım Kodlama

  04

  Teslimat

  Müşteriler hakkımızda
  ne diyor?

  Ket Web’in başarısı tamamen müşteri memnuniyetine dayanır. Sektörel olarak bir çok işe imza atarak başarımızı göstermeye devam ediyoruz.

  TANITIMI İZLE

  Sıkça Sorulan Sorular

  Hangi teknolojileri kullanıyorsunuz?

  HTML5, CSS3, PHP, JS, ASP.NET MVC, .NET Core, WEB API, MS-SQL teknolojilerine hakimiz. Projenize en uygun özel olarak oluşturulan çalışma planına göre işlem yapıyoruz.

  Yaptırılan yazılım için destek alabilecek miyim?

  Projeniz kapsamında ürettiğimiz her türlü iş için, yayında kaldığı sürece Ket Web’in garantisi altındadır. Bu garantiye herhangi bir yapısal ya da tasarımsal değişiklik dahil değildir.

  Projeniz tamamlandıktan sonra gelişen ihtiyaçlarınıza özel olarak bakım ve destek hizmeti servislerimizden de ayrıca yararlanabilirsiniz.

  Yazılım yapım süreci hakkında bilgi alabilir miyim?

  Elbette evet, yapılan projede çalışma planına uygun bir şekilde yol izlenir. Bu süreç içerisinde belirlemiş olduğumuz zamanlarda yapılan toplantılarda canlı olarak proje detayına göz atabilirsiniz.

  Yazılım kaynak kodlarını veriyor musunuz?

  Size özel olarak yapılan projede yazılımların açık kaynak kodlarını sizlere veriyoruz.

  UI / UX tasarım desteği sunuyor musunuz?

  Evet sunuyoruz. Projenizi geliştirirken sizin isteklerinizin yanında kullanıcı deneyimini daima ön planda tutuyoruz.

  Yazılım Fiyatları ve Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

  Ket Web Dijital Medya Ajansı olarak, kişiye/firmaya özel olarak yapılacak tüm yazılım ve tasarımlarda proje detaylarına göre  fiyat belirlemekteyiz. Tüm kredi kartlarında geçerli 12 taksit imkânı ile sitemiz üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

  Detaylı fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Ankara Web Tasarım

  Web tasarım firmaları internette faaliyette bulunan birçok internet sitelerinin yazılımlarını yapan ve kullanıma hazır duruma getiren, SEO olarak da adlandırılabilen internet sitesi yazılımcılarıdır. SEO veya yazılımcı olarak çalışan kişiler bireysel olarak kendi çalışmalarını yürütebileceği gibi kurumsal şirketlerde yazılımcı olarak çalışarak da web tasarımı yapabilmektedirler. Günümüzde büyük bir yaygınlaşma gösteren web tasarım firmaları, SEO veya yazılımcıları kadrolarında toplayarak uzun süreli ve zor işleri kısa sürelerde yapmayı başarmaktadırlar. Bu sayede zor ve karmaşık kurum siteleri, birçok özellik ve fonksiyonu bulunan çok kullanıcılı otomasyon programları veya diğer yazılım işlerini ekip çalışması sayesinde hem daha kısa sürede hem de daha kullanışlı ve özellikli olarak gerçekleştirebilmektedirler. Bu konuda sizlere ekibi ve kendisi ile Web tasarım uzmanı Nurullah ERDOĞAN profesyonel bir hizmet sunmaktadır.

  Ankara Web Tasarım Firması

  Ankara web tasarım firması uzman SEO ve yazılımcı kadrosu ile web tasarım alanında en iyi hizmeti vermektedirler. Kurumsal ve kişisel web sitelerinin yazılımını ve tasarımını yapmak konusunda tecrübeli, eğitimli ve birikimli yazılımcılar sayesinde Ankara web tasarım firması, aldığı işleri en kısa sürede tamamlamakta ve istenilen bütün özellikleri yansıtmaktadır. Kullanıcıların istediği tüm özelliklerde web tasarımının yapılması ve hosting ve domain hizmetlerinin verilmesi Ankara Web tasarım firmasının verdiği önemli hizmetlerdendir. Güncelleme çalışmaları, içerik yenileme ve etkili içerik belirleme gibi konularda da tasarımı yapılan web sitesinin oluşturulmasında rol alan yazılımcı kadrosu ile Ankara web tasarım firması Türkiye’de faaliyet gösteren en iyi web tasarım firmaları arasında olmayı sürdürmektedir.

  Ankara SEO ve Ankara Web Tasarım

  Web Tasarım Uygulamaları

  Her kurumun ihtiyacına uygun olarak hazırladığımız web tasarım uygulamaları, en ileri teknikleri ve içerikleri bir arada barındırmaktadır. Yaptığımız analizler sonrasında sektöre uygun özelliklerde gerçekleştirdiğimiz web tasarım uygulamaları, profesyonel görünümü ile ziyaretçi trafiğinin her geçen gün artmasına olanak tanımaktadır.

  En kaliteli içerikler ile karşınıza çıkan kurumsal web tasarım uygulamalarımız, amaçlarınıza ulaşmada sizlere en hızlı ve etkili çözümü sunuyor.

  Web Tasarım Uygulamalarının Önemi

  Kolay bir kullanım paneline sahip olan kurumsal web tasarım uygulamalarımız, her cihaz üzerinde sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Başarılı web tasarım uygulamalarımızda saniyeler içerisinde istenilen bölümlere geçiş kolaylıkla yapılabilmektedir.

  En gelişmiş özellikler ile kusursuz bir biçimde tamamladığımız kurumsal web tasarım uygulamaları markanın ve firmaların imajına uygun olarak hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Mobil uyumlu olarak tasarladığımız ve her zaman ulaşılabilir olmanızı sağlayan web siteleri, özgün içerikleri ile de her zaman dikkat çekmeyi başarmaktadır. Profesyonel Konya Kurumsal Web Tasarım uygulamalarımız en ekonomik fiyatları ile birlikte sizlere sunuluyor.

  Web Tasarım Uygulamalarının Avantajları

  İyi bir web tasarım uygulamasına sahip olmak kurumsal firmalara çok önemli avantajları bir arada sunmaktadır. Ankara Kurumsal Web Tasarım uygulamalarımız ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi 7/24 sergileme şansı elde edebilirsiniz. Daha kaliteli ve güvenilir bir imaj çizmenize yardımcı olan kurumsal web tasarım uygulamalarımız, hedef kitlenizin sizi rahatlıkla bulabilmesine imkan tanıyor.

  Sizlere önemli bir masraf çıkartmayan kurumsal web tasarım uygulamaları sonrasında satış rakamlarınız düzenli bir biçimde artma eğilimi gösterecektir. Sürekli olarak güncellenebilme imkanına sahip olan kurumsal web tasarım uygulamalarımız, her zaman en yeni ve doğru bilgilerle müşterilerinizin karşısına çıkmanızı sağlıyor.

  Düşük bir maliyet gerektiren web tasarım uygulamaları günümüzün en etkili ve başarılı reklam yöntemleri arasında yer almaya devam ediyor.

  TEKLİF AL