TurkishEnglishArabic
TurkishEnglishArabic
tr
Ücretsiz Teklif Formu

  İhtiyacınız olan hizmetler için ücretsiz teklif alın
  Sözleşmeli ve Faturalı olarak sizlere profesyonel bir şekilde verebileceğimiz hizmetler:
  • Profesyonel SEO Uyumlu Web Tasarım
  • Kurumsal ve Bireysel SEO Çalışması
  • Başlangıç ve İleri düzey E-ticaret Sistemleri
  • Google AdWords ve AdSense Hizmeti
  • Kullanıcı Dostu Yazılım Hizmetleri
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Grafik ve Matbaa Hizmetleri
  • Marka Tescil
  Profesyonel olarak sunduğumuz dijital hizmetler

  Özel çalışmalarımız ile müşterilerimizi sektörlerinde öncü firma konumuna getirmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

  Web Tasarım

  Mobil uyumlu, SEO uyumlu ve Modern tasarımlı bir web sitesi ile yeni müşteriler kazanın.
  İncele

  E-Ticaret Sitesi

  Profesyonelce hazırlanmış E-Ticaret sitesi ile online satış dünyasına kolayca girebilirsiniz.
  İncele

  SEO Optimizasyonu

  Reklam maliyetlerinizi azaltarak Google'da organik olarak üst sıralara gelerek zirveye çıkın.
  İncele

  Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal Medya'da size özel tasarımlar ve Kampanyalar ile marka olmanızı sağlıyoruz.
  İncele

  Kurumsal Kimlik

  Firmanızın kimliği için matbaa baskı ürünlerinde tasarımlarınız sizi en iyi şekilde yansıtsın.
  İncele

  Özel Yazılım

  İhtiyacınıza en uygun web tabanlı yazılımları stratejik planlama ile sizler için hızlıca yapalım.
  İncele
  Yazılım

  Web Tasarım

  Mobil uyumlu, SEO uyumlu ve Modern tasarımlı bir web sitesi ile yeni müşteriler kazanın.
  Yazılım

  E-Ticaret Sitesi

  Profesyonelce hazırlanmış E-Ticaret sitesi ile online satış dünyasına kolayca girebilirsiniz.
  SEO

  SEO Optimizasyonu

  Reklam maliyetlerinizi azaltarak Google'da organik olarak üst sıralara gelerek zirveye çıkın.
  Sosyal Medya

  Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal Medya'da size özel tasarımlar ve Kampanyalar ile marka olmanızı sağlıyoruz.
  Grafik Tasarım

  Kurumsal Kimlik

  Firmanızın kimliği için matbaa baskı ürünlerinde tasarımlarınız sizi en iyi şekilde yansıtsın.
  Yazılım

  Özel Yazılım

  İhtiyacınıza en uygun web tabanlı yazılımları stratejik planlama ile sizler için hızlıca yapalım.
  13+
  YILLIK TECRÜBE
  450+
  PROJE TAMAMLANDI
  98%
  MEMNUNİYET
  1000+
  MÜŞTERİ İLE ÇALIŞTIK

  Sıkça Sorulan Sorular

  Hangi teknolojileri kullanıyorsunuz?

  HTML5, CSS3, PHP, JS, ASP.NET MVC, .NET Core, WEB API, MS-SQL teknolojilerine hakimiz. Projenize en uygun özel olarak oluşturulan çalışma planına göre işlem yapıyoruz.

  Web Tasarım nedir?

  Hayalinizdeki Kreatif tasarım fikirlerinin estetik çizgisinde, bir amaç için belirli ilkeler tarafından yönlendirildiği, düzenlendiği ve bunların uygulamaya (tasarımdan yazılıma) dönüşmesi işlemleridir. Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından ortaya bir web sitesi çıkar. Profesyonel Web tasarımı uygulamasının ardından son kullanıcılar bir web tarayıcısı yardımıyla internet üzerinden web sitelerine erişebilirler.

  Web Tasarım Ajansı ile çalışmalı mıyım?

  Kendinizi bizimle özel hissetmek ister misiniz? Ket Web Dijital Medya Ajansı olarak müşterilerimize butik ajans hizmetleri sunmaktayız. Tamamen size özel, zevklerinize uygun tasarımlar yaparak müşterilerinizin ve sizin beğenisini kazanmayı amaçlıyoruz. Orijinal fikirlerimiz ile müşterilerinizi de özel hissettirecek uygulamalar kullanarak müşterileriniz ile aranızda bir güven bağı oluşturuyoruz. Profesyonel bir web tasarım ajansı ile çalışarak firmanızı internette büyütüp, marka haline gelmek çok kolay!

  SEO Uyumlu Web Tasarım nedir?

  Google SEO uyumlu web tasarımı, arama motorlarının kullanıcıların web sitenizin konusu ile ilgili arama ihtiyaçları ve şekillerine kolayca cevap verebileceği ve web sitenizi en kolay ve çabuk algılayacağı bir şekilde optimizasyon edilmiş bir web site tasarımı demektir. Profesyonel bir SEO uzman ekibinin elinden çıkan SEO uyumlu web tasarımı, insanların eğilimini, arama tarzlarını, aranan bilginin kolayca erişilebilir olmasını ve arama motorlarının optimizasyonu nasıl algıladığını dikkate alır.

  SEO kaça ayrılır?

  SEO 2 kategoriye ayrılmaktadır:

  • Site içi SEO
  • Site dışı SEO

  olarak 2 ayrı kategoride ayrılmaktadır.

  Site içi SEO, arama motoru optimizasyonu çalışmalarının birincil işlemleridir. Site içerisinde yapılan düzenlemeler ve iyileştirmelerle Google kriterlerine uyum sağlanır. İç SEO sayesinde, Dış SEO işlemlerine hazırlık sağlanır ve aynı zamanda arama motoru örümceklerinin siteyi daha doğru ve temiz okuması sağlanır. Aynı zamanda kullanıcı deneyimi açısından da çalışmalar oldukça önemlidir.

  Site dışı SEO, İç SEO optimizasyonu bitmiş bir internet sitesinin, sosyal medya platformlarından ve diğer internet sitelerinden link almasıyla yapılan iyileştirme çalışmalarıdır. Dış SEO, bir internet sitesinden metin olarak veya görsel üzerinden backlink alınarak yapılır. Alınan backlinklerin kalitesi ve doğruluğu, dış SEO’dan daha verimli şekilde faydalanmayı sağlar.

  E-Ticaret nedir?

  Elektronik Ticaret veya kısaca E-Ticaret, 1995 yılından sonra kullanıcıların İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır. Her türkü Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır.

  E-Ticaret kaça ayrılır?

  E-Ticaret birçok  kategoride farklı dallara ayrılır. Ancak en sık kullanılan sistemler aşağıdaki gibidir.

  • İşletmeden Tüketiciye (B2C)
  • İşletmeden İşletmeye (B2B)
  • Tüketiciden Tüketiciye (C2C)
  • Tüketiciden İşletmeye (C2B)

  Neden Web Sitesi yaptırmalıyım?

  Web Sitesi, günümüzde kişi ve kurumların büyük kitlelere tanıtılmasının en kolay ve ekonomik yolu olmasıdır. Tüm firmaların kendilerini tanıtabildikleri, ürün ve hizmetlerini kolaylıkla sergileyebildikleri etkili bir iletişim kanalı olan web sitesi, büyük avantajlar sunmaktadır. Profesyonel olarak yapılan Web sitelerinin en önemli özelliği de güncellenebilir olmasıdır. Bu gibi kriterler sayesinde firma ya da kişilerle ilgili yeni bilgilerin web sitesine eklenmesi çok daha kolay ve ekonomik olmaktadır. Dijital dünyada Web sitesinin ticari katkısı çok büyüktür. Artık bir web sitesine sahip olmak, broşür ya da katalog yaptırmaktan çok daha ekonomik olmaktadır.

  Neden E-Ticaret yapmalıyım?

  Günümüzde artık Dijital çağda sanal dünyanın bir parçası olmamak neredeyse imkânsızdır. Bu durum hem tüketiciler hem de firmalar için geçerlidir. Günümüz şartları ile artık iki farklı dünyada yaşıyoruz. Bu farklılıklar ise Sanal dünya ve gerçek dünya olarak ayrılmaktadır. 2021 yılında tamamen Sanal dünya birçok açıdan çok daha fazla hayata hâkim olmaya başlamış durumda.

  Artık her şey sanal dünyada hareket etmeye başladı. Doğal olarak bu durumda ticaret dinamikleri de bu yönde değişmektedir. Günümüz şartlarıyla E-Ticaret tüketicilere en kolay şekilde ulaşmanın en etkili yolu haline gelmiş durumdadır. Neden E-Ticaret yapmalıyım diye soruyorsanız eğer; Geleneksel ticaretten çok daha fazla karlı olmasını iki sebep olarak gösterebiliriz. Sizde hemen işinizi Profesyonel E-Ticaret’e dönüştürün.

  Neden SEO çalışması yaptırmalıyım?

  Bir kuruluşun ticari hayatını sürdürebilmesi ve gelişmesi için ilk gerekli olan şey temel ihtiyacı pazarlamadır. SEO ise aynı şekilde bir şirketin dijital pazarlama yatırımıdır. Dijital mecranın her kesime bu kadar nüfus ettiği dönemde, internette var olabilmek ve yüksek kitlelere erişerek, yeni müşteriler kazanmak isterseniz, Google’da var olabilmeniz gerekmektedir. Bunun içinde alanında uzman bir SEO ajansı ile çalışmalara hemen başlayabilirsiniz.

  Google’da sitem ne zaman üst sıralara çıkar?

  Google’da mevcut aramada yer almak, üst sayfalarda yer almak ve kalıcılığını sağlayabilmek 4 ay ile 12 ay arasında değişen bir zaman gerektiriyor. Bu zaman aralığını belirleyen en önemli kriterlerin başında, anahtar kelime (keyword) hacmi, Rekabet siteleri, web sitenizin Google algoritmasına uyumluluğu, sitenin sunumu, dinamik yapısı, hedef kitlesine göre planlanmış olması ve sektördeki rekabet hacmi gelmektedir. Biz Ket Web olarak, bu süre ve süreçlerde bilinçli ve deneyimliyiz. Gerekli tüm tespitleri en başta belirleyip hemen işe koyuluyoruz.

  SEO Fiyatları ve Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

  Ket Web Dijital Medya Ajansı olarak, aylık çalışma bazlı 3 ayrı SEO paketi sunmaktayız. Fiyatlarımız, 950 TL ile 2.750 TL aralığında değişmektedir. 3 aylık veya üzeri alımlarda, tüm kredi kartlarında geçerli 12 taksit imkânı ile sitemiz üzerinden ödeme yapabilir, anında paketinizi tanımlayabilirsiniz. SEO çalışma fiyatı için önceden sitenizi ve anahtar kelimelerinizi analiz etmemiz gerekmektedir.

  Detaylı fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.