TurkishEnglishArabic
TurkishEnglishArabic
tr
ankara-kurumsal-seo-calismasi
Profesyonel SEO Optimizasyonu

İlerleyen teknoloji ile beraber günümüzde artık reklam çalışmaları da farklılık göstermeye başlamıştır. Günümüzde en yaygın kullanılan dijital ağlardan biri olan web tasarım uygulamaları, kullanıcılarına pek çok avantajı bir arada yaşama fırsatı tanımaktadır. Kurumsal Web Tasarım ve SEO çalışmalarında firmamız sizlere en başarılı çözümleri sunmaktadır.

Türkiye'nin #1 Numaralı
Dijital Medya Ajansı

Ankara SEO denildiğinde firmamız Ket Web Dijital Medya Ajansı sektöründe öncü firmalardan biridir. Sadece SEO ve Dijital Pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu Web Tasarımı, E-ticaret Sistemleri, Grafik tasarım, web tabanlı yazılım, Sosyal Medya Yönetimi, Marka tescil ve diğer bir çok kapsamlı hizmetleri sunuyoruz. Tüm çalışmalarımız şeffaf bir biçimde yasalara uygun olarak verilmektedir.

Müşterilerimiz bizler için her şeyden değerlidir. Müşterilerimizin sorunlarını/ihtiyaçlarını gidermek için tüm çabamızla çalışır ve sınırları zorlarız. Yapılacak olan işleri öncelikle kendi stratejilerimizle Planlarız, belirli bir Hedef koyarız ve belirlemiş olduğumuz Hedefe ulaşmak için çalışmalar yaparız. Yaptığımız iş kusursuzca Başarı’ya ulaşır ve Müşterilerimiz memnun kalır. Yapmış olduğumuz web siteleri ciddi trafik, ulaşılabilirlik ve müşteri olarak geri dönüş sağlamıştır.

profesyonel-seo-ajansi-ankara

#1 Ankara SEO Ajansı

Daha fazla ziyaretçi elde edecek tüm yöntemlerin farkında olabilir ve uyguluyor olabilirsiniz. Ancak marka olmak ve güven vermek ziyaretçilerinizi satışa dönüştürmeniz için en önemli kilit noktadır. İşte Ket Web Dijital Medya Ajansı’nın ayrıcalığı da burada ortaya çıkmaktadır. SEO’ya dair neler yapıyoruz?

On-Page SEO

On-Page SEO (Site içi SEO), Web sitesinin arama motorları kriterlerine göre yapılan optimizasyon çeşididir.

Off-Page SEO

Off-Page SEO (Site dışı SEO), Web sitesine dışarıdan yapılan çalışmalarla Google'da üst sıraya çıkmasını sağlar.

Teknik SEO

Teknik SEO çalışması, sitelerin yazılımsal olarak incelendiği yüzlerce kriteri kapsayan SEO uygulamalarıdır.

Backlink İnşaası

Backlink, siteniz dışındaki herhangi farklı bir yerden site adresinizin referans gösterilmesi durumudur.

Özgün İçerik

Web sitelerinde ciddi önem taşıyan kriter Özgün içeriklerin olmasıdır. İçerik sitenizi ayakta tutan tek şeydir.

Raporlama ve Analiz

Web sitenizin sıralamalarını ve geri dönüşümleri hakkında kapsamlı raporlama ve analizleri yapıyoruz.
ÜCRETSİZ MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI
Kurumsal Çözümler için bizi arayın!
0850 304 97 36
Ücretsiz Teklif Formu

  İhtiyacınız olan hizmetler için ücretsiz teklif alın
  Sözleşmeli ve Faturalı olarak sizlere profesyonel bir şekilde verebileceğimiz hizmetler:
  • Profesyonel SEO Uyumlu Web Tasarım
  • Kurumsal ve Bireysel SEO Çalışması
  • Başlangıç ve İleri düzey E-ticaret Sistemleri
  • Google AdWords ve AdSense Hizmeti
  • Kullanıcı Dostu Yazılım Hizmetleri
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Grafik ve Matbaa Hizmetleri
  • Marka Tescil
  Yazılım

  Web Tasarım

  Mobil uyumlu, SEO uyumlu ve Modern tasarımlı bir web sitesi ile yeni müşteriler kazanın.
  Yazılım

  E-Ticaret Sitesi

  Profesyonelce hazırlanmış E-Ticaret sitesi ile online satış dünyasına kolayca girebilirsiniz.
  SEO

  SEO Optimizasyonu

  Reklam maliyetlerinizi azaltarak Google'da organik olarak üst sıralara gelerek zirveye çıkın.
  Sosyal Medya

  Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal Medya'da size özel tasarımlar ve Kampanyalar ile marka olmanızı sağlıyoruz.
  Grafik Tasarım

  Kurumsal Kimlik

  Firmanızın kimliği için matbaa baskı ürünlerinde tasarımlarınız sizi en iyi şekilde yansıtsın.
  Yazılım

  Özel Yazılım

  İhtiyacınıza en uygun web tabanlı yazılımları stratejik planlama ile sizler için hızlıca yapalım.
  13+
  YILLIK TECRÜBE
  450+
  PROJE TAMAMLANDI
  98%
  MEMNUNİYET
  1000+
  MÜŞTERİ İLE ÇALIŞTIK
  SEO çalışma sürecimiz nasıl ilerliyor?
  01

  Keyword Analizi

  02

  Web Site Optimizasyonu

  03

  Link İnşası

  04

  Raporlama ve Analiz

  Müşteriler hakkımızda
  ne diyor?

  Ket Web’in başarısı tamamen müşteri memnuniyetine dayanır. Sektörel olarak bir çok işe imza atarak başarımızı göstermeye devam ediyoruz.

  TANITIMI İZLE

  Sıkça Sorulan Sorular

  Kurumsal SEO çalışmaları

  Firmaların arama motorlarında daha üst sıralarda görünebilmesine olanak tanıyan kurumsal SEO çalışmalarımız, istenilen başarıya çok daha kısa sürede ulaşılmasına olanak tanıyor. Kurumsal SEO çalışmalarımız site içi ve site dışı olarak ikiye ayrılmaktadır.

  Neden SEO çalışması yaptırmalıyım?

  Bir kuruluşun ticari hayatını sürdürebilmesi ve gelişmesi için ilk gerekli olan şey temel ihtiyacı pazarlamadır. SEO ise aynı şekilde bir şirketin dijital pazarlama yatırımıdır. Dijital mecranın her kesime bu kadar nüfus ettiği dönemde, internette var olabilmek ve yüksek kitlelere erişerek, yeni müşteriler kazanmak isterseniz, Google’da var olabilmeniz gerekmektedir. Bunun içinde alanında uzman bir SEO ajansı ile çalışmalara hemen başlayabilirsiniz.

  SEO kaça ayrılır?

  SEO 2 kategoriye ayrılmaktadır:

  • Site içi SEO
  • Site dışı SEO

  olarak 2 ayrı kategoride ayrılmaktadır.

  Site içi SEO, arama motoru optimizasyonu çalışmalarının birincil işlemleridir. Site içerisinde yapılan düzenlemeler ve iyileştirmelerle Google kriterlerine uyum sağlanır. İç SEO sayesinde, Dış SEO işlemlerine hazırlık sağlanır ve aynı zamanda arama motoru örümceklerinin siteyi daha doğru ve temiz okuması sağlanır. Aynı zamanda kullanıcı deneyimi açısından da çalışmalar oldukça önemlidir.

  Site dışı SEO, İç SEO optimizasyonu bitmiş bir internet sitesinin, sosyal medya platformlarından ve diğer internet sitelerinden link almasıyla yapılan iyileştirme çalışmalarıdır. Dış SEO, bir internet sitesinden metin olarak veya görsel üzerinden backlink alınarak yapılır. Alınan backlinklerin kalitesi ve doğruluğu, dış SEO’dan daha verimli şekilde faydalanmayı sağlar.

  Google’da sitem ne zaman üst sıralara çıkar?

  Google’da mevcut aramada yer almak, üst sayfalarda yer almak ve kalıcılığını sağlayabilmek 4 ay ile 12 ay arasında değişen bir zaman gerektiriyor. Bu zaman aralığını belirleyen en önemli kriterlerin başında, anahtar kelime (keyword) hacmi, Rekabet siteleri, web sitenizin Google algoritmasına uyumluluğu, sitenin sunumu, dinamik yapısı, hedef kitlesine göre planlanmış olması ve sektördeki rekabet hacmi gelmektedir. Biz Ket Web olarak, bu süre ve süreçlerde bilinçli ve deneyimliyiz. Gerekli tüm tespitleri en başta belirleyip hemen işe koyuluyoruz.

  SEO çalışması ile ne kadar trafik dönüşü olur?

  Google’da üst sayfa sıralarda yer aldığınızda, organik bir şekilde trafik artışları da almaya başlayacaksınız. Çalışmalarımız sonucunda Trafik artış oranlarımız her geçen zaman, bir önceki zamana göre ortalama olarak %15 ile %60 arasında izlemektedir. Her ay düzenli olarak müşterilerimize çalışma raporları içerisinde, sıralama takipleri, trafik raporları vb. grafikler ile sunumlar yapmaktayız.

  SEO Fiyatları ve Ödeme seçenekleriniz nelerdir?

  Ket Web Dijital Medya Ajansı olarak, aylık çalışma bazlı 3 ayrı SEO paketi sunmaktayız. Fiyatlarımız, 950 TL ile 2.750 TL aralığında değişmektedir. 3 aylık veya üzeri alımlarda, tüm kredi kartlarında geçerli 12 taksit imkânı ile sitemiz üzerinden ödeme yapabilir, anında paketinizi tanımlayabilirsiniz. SEO çalışma fiyatı için önceden sitenizi ve anahtar kelimelerinizi analiz etmemiz gerekmektedir.

  Detaylı fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  Ankara SEO Ajansı

  Ankara SEO uzmanları arama motoru optimizasyonu alanında uzmanlaşmış profesyonel ekipleriyle sizlere hizmet vermektedir. SEO optimizasyonu web sitelerini arama motorlarının üst sıralarına çıkarmak ve organik trafiği artırmak için kullanılan zaman alan bir stratejidir.

  Bu alan üzerine profesyoneller işletmelerin web sitelerini arama motoru sonuçlarında daha yüksek sıralara taşımak ve organik trafik oluşturmak için SEO tekniklerini bilmektedir. SEO uzmanlarının çok yönlü bir görevi olup; bir web sitesinin organik trafiğini artırmak amaçlanır. Bu nedenle bir internet sitesini arama motorlarının ilk sonuçlarında daha görünür hale getirmek için çeşitli teknikleri uygulamakla yükümlüdür.

  SEO uzmanlarının çalışmaları çeşitli alanlarda yapılır ve bu nedenle farklı konuları bilmeleri ve bu konularda yetenek sahibi olmaları gerekir. SEO stratejileri geliştirmek ve uygulamak için programlama, tasarım, reklamcılık ve hatta pazarlama kavramlarına hakim olmaları önemlidir.

  Ostim SEO ajansı olarak firmamız günlük çalışmalarını web sitelerinin optimizasyonu için tekniklerin uygulanmasına odaklamaktadır. Bu teknikler web sayfalarını önemli arama motorlarında üst sıralara taşımak ve organik trafiği artırmak için kullanılır. Bu nedenle SEO uzmanlarımız geniş bir deneyime sahiptir ve web sitelerini iyileştirme konusunda uzmanlaşmıştır.

  SEO Neden Önemli?

  Ankara SEO ister küçük isterse büyük olsun her işletmenin dijital varlığının ayrılmaz bir unsurudur. Doğru SEO danışmanının rehberliğiyle, işletmenizi bu yoğun rekabet ortamında öne çıkmanız mümkündür. SEO stratejilerinizi optimize etmek ve pazarlama kampanyalarınızı güçlendirmek için etkili SEO danışmanlığı hizmetleriyle büyüme potansiyelinizi maksimize edebilirsiniz.

  Profesyonel ve etkili bir SEO danışmanlığı, hedeflediğiniz arama motoru trafiğini artırmanıza ve işinizi büyütmenize yardımcı olan belirleyici bir faktördür.

  SEO danışmanları, işletmelerin her boyut ve türü için çeşitli dijital pazarlama işlevlerini yerine getirir. Kızılay SEO ajansı işletmenizin veya markanızın online ortamda arama motorları tarafından kolayca bulunabilir olmasını sağlamak için gereken zorlukları aşmada size yardımcı olmayı hedeflemektedir.

  SEO Uzmanı Ne Yapar?

  SEO uzmanlarının temel görevi, şirketlerin web sitelerini arama motorlarında daha görünür hale getirmek için rehberlik etmektir. İvedik SEO ajansı dijital pazarlama ve organik trafik artırma konularında uzmanlaşmış bir profesyonel yapısıyla web sitenizin daha fazla ziyaretçi çekmesine yardımcı olmaktadır

  Firmamızın SEO uzmanları, bir SEO stratejisi oluşturmakla görevli olup ve web sitelerini en iyi şekilde arama motoru sonuçlarında konumlandırmak için gerekli becerilere sahiptir. Bu kapsamda sunduğumuz bazı hizmetler şu şekildedir:

  • Hedef anahtar kelimeler için SEO pozisyonlarını iyileştirme
  • Rakip analizi yapma
  • Site içi ve site dışı SEO bağlantı stratejisi oluşturma
  • Başlık etiketlerinin anahtar kelime optimizasyonu ve organik trafik optimizasyonu çalışmalarını yapma
  • Yerel SEO, uluslararası SEO, teknik SEO ve YouTube SEO’sunu gerçekleştirme
  • Şirketin ürün ve hizmetlerini içeren web sitelerinin arama motoru sonuç sıralamasını artıracak optimizasyon stratejileri geliştirme
  • Reklamlarda maksimum yatırım getirisi elde etmek için testler yapma, analiz etme ve eğilimleri belirleme
  • ROI hesaplaması yapma, aylık SEO kampanya raporları hazırlama ve SEO kampanya bütçelerini yönetme
  • Sürekli anahtar kelime araştırması, keşif ve optimizasyon yapma, içerik pazarlama ve içeriği optimize etme
  • Web sitesi arama sonuçlarını iyileştirmek için SEO uyumlu blog yazma gibi ilgi çekici ve yüksek kaliteli içerikler oluşturma
  • SEO stratejisi performansını anlamak için Google Analytics gibi SEO araçlarıyla günlük performans ölçümlerini izleme ve doğru SEO araçları ve yazılımını kullanma
  • İnternet adresinin performansını geliştirmeye olanak tanımak için kullanıcı deneyimi ve dönüşüm oranı optimizasyon metotlarından yararlanma

  Temel olarak ise Ankara SEO web sitelerini Google ve diğer arama motorları için optimize etmek ve doğal referansları iyileştirmek için teknik, içerik ve pazarlama analizleri yapmaktadır. Bu analizlerin sonuçlarına dayanarak SEO uzmanı, web sitelerinin arama motorlarında daha üst sıralarda görünmesini sağlamak için önerilerde bulunur. Bu süreç, web sitelerinin çevrimiçi itibarını ve görünürlüğünü artırır.

  Doğru SEO Uzmanı Seçmenin Önemi Nedir?

  Yenimahalle SEO hizmeti seçimi büyük bir titizlik gerektirir. Bu alanda uzmanlaşmış ve yetkin profesyoneller tarafından yürütülmeyen SEO çalışmaları, bir web sitesine zarar verebilir. Kötü yapılmışsa sizi yükseltmek yerine daha aşağılarda sıralanmanıza neden olabilir.

  Bu bakımdan web sitelerinin online görünürlüğünü artırmaya yardımcı olan profesyonel SEO firmalarının yaptığı çalışmalar, sitenizin arama sonuçlarında üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır.

  Popüler olan SEO nedir?

  SEO yani uzun kelime anlamıyla ”Search Engine Optimization”, ürün ve hizmet sunan birçok marka ve firmanın web sitelerinin arama motorlarında daha çabuk bir şekilde bulunması için yapılan teknik çalışma yöntemidir. Türkçe de ise SEO kısaltmasının açılımı ”Arama Motoru Optimizasyonu” dur ve arama motorlarında üst sıralarda gözükebilmek için yapılan çalışmaların tamamını ifade eder SEO işlemleri. Temel amacı listelenmelerde üst sırada olunmasını sağlamak olsa da aynı zamanda web sitelerinde sunulan hizmetlerin ve satışta bulunan ürünlerin daha fazla müşteri potansiyeline sahip olmasını sağlayarak satışların da artmasını sağlamak bir başka görevidir.

  SEO uzmanları ve danışmanlık firmaları

  Bunun için de gerekli çalışmaları yapan SEO Uzmanı sayesinde oldukça iyi sonuçlar elde edilmektedir. Birçok kurumsal firma SEO danışmanlık hizmeti veren ajanslarla çalışarak marka bilinirliği ile birlikte markanın güvenilirliğini de arttırarak bu firmalarda çalışan SEO Uzmanı unvanına sahip kişilerle işlerini kolaylaştırmaktadır. SEO Uzmanı analitik bakış açısına sahip, anahtar kelime kullanımlarına dikkat eden ve hedef kitleye hitaben bu çalışmaları yapan kişidir.

  Bu kişilerin profesyonel bakış açıları sayesinde hem kurumsal firmalar hem de kişiler belirledikleri hedeflere bütçelerine uygun şekilde işlemleri gerçekleştirerek daha fazla kazanç sağlamaktadır. Bu yüzden artık SEO danışmanlık hizmeti veren ajanslara ilgi daha da artmaktadır. Tabii ki freelance olarak çalışan uzmanlarda bulunmaktadır ve gerçekten işini iyi yapan uzmanlar var artık günümüzde ama yine de bazı kurumsal firmalar SEO danışmanlık hizmeti veren kendileri gibi kurumsal yapıya sahip yerlerle çalışmayı tercih ediyorlar. Bunun da türlü türlü sebepleri elbette vardır, çünkü bu hizmet oldukça önem teşkil etmektedir. Zamanında istenilenlerin yapılması, yeni bir ürün piyasaya çıktığında hızlıca tanıtımının yapılması ve üst sıralarda gözükebilmesi için gerekli optimizasyonun yapılması ve daha birçok sebep etken.

  Kurumsal firmalar bu konuda sürekli iletişim halinde kalabilecekleri, ulaşabilecekleri kişileri tercih etmektedir. Burada yanlış anlaşılmaması gereken nokta diğer SEO uzmanlarına ulaşılamadığı anlamına gelmediğidir. Sadece bu durum tercih meselesidir. Bazen sadece muhasebesel işlemler için de SEO danışmanlık hizmeti veren firmalar tercih edilme sebebi olabiliyor. Bu da oldukça normal. Sonuç itibariyle artık SEO çalışmaları her firma ve kişi için önemli bir hal almıştır ve almaya da devam edecektir.

  Ankara SEO ve Ankara Web Tasarım

  İlerleyen teknoloji ile beraber günümüzde artık reklam çalışmaları da farklılık göstermeye başlamıştır. Günümüzde en yaygın kullanılan dijital ağlardan biri olan web tasarım uygulamaları, kullanıcılarına pek çok avantajı bir arada yaşama fırsatı tanımaktadır. Kurumsal web tasarım ve SEO çalışmalarında firmamız sizlere en başarılı çözümleri sunmaktadır.

  Web Tasarım yaptırmanın avantajları

  İyi bir web tasarım uygulamasına sahip olmak kurumsal firmalara çok önemli avantajları bir arada sunmaktadır. Ankara Kurumsal Web Tasarım uygulamalarımız ile ürünlerinizi ve hizmetlerinizi 7/24 sergileme şansı elde edebilirsiniz. Daha kaliteli ve güvenilir bir imaj çizmenize yardımcı olan kurumsal web tasarım uygulamalarımız, hedef kitlenizin sizi rahatlıkla bulabilmesine imkan tanıyor.

  Sizlere önemli bir masraf çıkartmayan kurumsal web tasarım uygulamaları sonrasında satış rakamlarınız düzenli bir biçimde artma eğilimi gösterecektir. Sürekli olarak güncellenebilme imkanına sahip olan kurumsal web tasarım uygulamalarımız, her zaman en yeni ve doğru bilgilerle müşterilerinizin karşısına çıkmanızı sağlıyor.

  Düşük bir maliyet gerektiren web tasarım uygulamaları günümüzün en etkili ve başarılı reklam yöntemleri arasında yer almaya devam ediyor.

  Kurumsal SEO Çalışmaları

  Firmaların arama motorlarında daha üst sıralarda görünebilmesini olanak tanıyan kurumsal SEO çalışmalarımız, istenilen başarıya çok daha kısa sürede ulaşılmasına olanak tanıyor. Kurumsal SEO çalışmalarımız site içi ve site dışı olarak ikiye ayrılmaktadır.

  Ankara Kurumsal SEO çalışmalarımız sırasında dikkat ettiğimiz birçok önemli nokta bulunmaktadır. Kurumsal firmanın ihtiyacına en uygun biçimde gerçekleştirdiğimiz kurumsal SEO çalışmaları ile dijital platformlarda yükselen bir ivme elde etmek çok daha kolay bir hal almaktadır.

  Profesyonel Kurumsal SEO çalışmalarımıza geçmeden evvel uzman ekibimiz firma ve yer aldığı sektör hakkında detaylı bir araştırma gerçekleştirmektedir. Yaptığımız araştırmalar sonrasında belirlenen stratejiye uygun olarak sırası ile tüm Kurumsal SEO çalışmalarını yerine getiriyoruz.

  Profesyonel SEO Çalışmaları nasıl yapılır ?

  Sözleşmeli Kurumsal SEO çalışması yaparken ilk önce anahtar kelime araştırması gerçekleştiriyoruz. Sektörde en çok aranan anahtar kelimeyi tespit ettikten sonra site ile uyumlu olan kelimeleri belirliyoruz Hedef kitleye yönelik olarak seçtiğimiz anahtar kelime başarıya ulaşmanızda etkili bir yere sahiptir.

  Anahtar kelimenin ardından site içi SEO çalışması gerçekleştirmekteyiz. Site içi SEO çalışmalarımızda sitedeki mevcut tüm eksiklikler ya da hataların bulunmasını sağlamaktayız. Sonrasında Site dışı SEO çalışmalarına geçmekte ve size uzun vadede avantaj sağlayacak çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Sunduğumuz SEO çalışmalarından en yüksek verimi elde edebilmeniz için düzenli olarak raporlama yapma imkanına sahipsiniz. Bu yolla çalışmanın kalitesini ve etkisini yakından izleme şansı yakalayabilirsiniz.

  TEKLİF AL