TurkishEnglishArabic
TurkishEnglishArabic
tr
E-ticaret Danışmanlığı paketleri ve fiyatları

Ket Web e-ticaret danışmanlığı paketlerinin özelliklerini ve fiyatlarını karşılaştırın. İşiniz için en uygun olan paket ile e-ticarete ilk adımı atın.

Türkiye'nin #1 Numaralı
Dijital Medya Ajansı

Ankara E-ticaret Danışmanlığı denildiğinde firmamız Ket Web Dijital Medya Ajansı sektöründe öncü firmalardan biridir. Sadece SEO ve Dijital Pazarlama hizmetleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda SEO dostu Web Tasarımı, E-ticaret Sistemleri, Grafik tasarım, web tabanlı yazılım, Sosyal Medya Yönetimi, Marka tescil ve diğer bir çok kapsamlı hizmetleri sunuyoruz. Tüm çalışmalarımız şeffaf bir biçimde yasalara uygun olarak verilmektedir.

Müşterilerimiz bizler için her şeyden değerlidir. Müşterilerimizin sorunlarını/ihtiyaçlarını gidermek için tüm çabamızla çalışır ve sınırları zorlarız. Yapılacak olan işleri öncelikle kendi stratejilerimizle Planlarız, belirli bir Hedef koyarız ve belirlemiş olduğumuz Hedefe ulaşmak için çalışmalar yaparız. Yaptığımız iş kusursuzca Başarı’ya ulaşır ve Müşterilerimiz memnun kalır. Yapmış olduğumuz web siteleri ciddi trafik, ulaşılabilirlik ve müşteri olarak geri dönüş sağlamıştır.

ankara-e-ticaret-firmasi

#1 Ankara E-ticaret Danışmanlığı

Daha fazla ziyaretçi elde edecek tüm yöntemlerin farkında olabilir ve uyguluyor olabilirsiniz. Ancak marka olmak ve güven vermek ziyaretçilerinizi satışa dönüştürmeniz için en önemli kilit noktadır. İşte Ket Web Dijital Medya Ajansı’nın ayrıcalığı da burada ortaya çıkmaktadır. E-ticaret’e dair neler sunuyoruz?

Anahtar Teslim Site

Domain, hosting, e-mail, hazır tasarım, ödeme altyapıları ve tüm yazılım özelliklerini e-ticaret paketlerimizde sizlere sunuyoruz.

Teknik Destek ve Eğitim

Tüm sorunlarınız için birden fazla destek kanalımızla destek hizmeti veriyoruz. E-Ticaret siteniz için kişiye özel eğitimler vermekteyiz.

7/24 Satış İmkanı

Profesyonel Cloud altyapılı E-Ticaret sistemlerimizle 7/24 kesintisiz online satış yapmanızı sağlıyoruz. %99.9 erişilebilirlik sunuyoruz.

Responsive Tasarımlar

Her cihaza uygun temalarımız E-Ticaret sitenizin tüm cihazlara uyumlu olacak şekilde açılmasını sağlar ve eşsiz kullanım deneyimi sunar.

Ödeme Sistemleri

Yazılımlarımız tüm banka sanal pos altyapıları ile entegreli ve kullanıma hazırdır. İyzico, PayTR, iPara, Wirecard gibi pek çok altyapı vardır.

Özel Kargo Fiyatları

Dilediğiniz kargo firması ile anında çalışmaya başlayabilirsiniz. Ket Web müşterilerine sağlanan özel indirim anlaşmaları ile faydalanın.

Hazır Tasarımlar

Paketlerde ücretsiz olarak sunulan E-Ticaret tasarımlarından beğendiğinizi çok kolay bir şekilde kurup, özelleştirerek satışa başlayabilirsiniz.

SEO Uyumlu Altyapı

Arama motorunda üst sıralarda olmanızı, tüm kitleye erişerek müşteri sayınızı artırmanızı sağlayacak SEO özelliklerini sunuyoruz.

Pazaryeri Entegrasyonları

E-Ticaret siteniz ile Trendyol, N11, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada gibi pazar yerlerinde eş zamanlı olarak satış yapmanız için entegre ediyoruz.
ÜCRETSİZ MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI
Kurumsal Çözümler için bizi arayın!
0850 304 97 36
Ücretsiz Teklif Formu

  İhtiyacınız olan hizmetler için ücretsiz teklif alın
  Sözleşmeli ve Faturalı olarak sizlere profesyonel bir şekilde verebileceğimiz hizmetler:
  • Profesyonel SEO Uyumlu Web Tasarım
  • Kurumsal ve Bireysel SEO Çalışması
  • Başlangıç ve İleri düzey E-ticaret Sistemleri
  • Google AdWords ve AdSense Hizmeti
  • Kullanıcı Dostu Yazılım Hizmetleri
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Grafik ve Matbaa Hizmetleri
  • Marka Tescil
  Yazılım

  Web Tasarım

  Mobil uyumlu, SEO uyumlu ve Modern tasarımlı bir web sitesi ile yeni müşteriler kazanın.
  Yazılım

  E-Ticaret Sitesi

  Profesyonelce hazırlanmış E-Ticaret sitesi ile online satış dünyasına kolayca girebilirsiniz.
  SEO

  SEO Optimizasyonu

  Reklam maliyetlerinizi azaltarak Google'da organik olarak üst sıralara gelerek zirveye çıkın.
  Sosyal Medya

  Sosyal Medya Yönetimi

  Sosyal Medya'da size özel tasarımlar ve Kampanyalar ile marka olmanızı sağlıyoruz.
  Grafik Tasarım

  Kurumsal Kimlik

  Firmanızın kimliği için matbaa baskı ürünlerinde tasarımlarınız sizi en iyi şekilde yansıtsın.
  Yazılım

  Özel Yazılım

  İhtiyacınıza en uygun web tabanlı yazılımları stratejik planlama ile sizler için hızlıca yapalım.
  13+
  YILLIK TECRÜBE
  450+
  PROJE TAMAMLANDI
  98%
  MEMNUNİYET
  1000+
  MÜŞTERİ İLE ÇALIŞTIK
  E-Ticaret sitesi çalışma sürecimiz nasıl ilerliyor?
  01

  Ön Görüşme

  02

  Proje Planlama

  03

  Tasarım Süreci

  04

  Teslimat

  Müşteriler hakkımızda
  ne diyor?

  Ket Web’in başarısı tamamen müşteri memnuniyetine dayanır. Sektörel olarak bir çok işe imza atarak başarımızı göstermeye devam ediyoruz.

  TANITIMI İZLE

  Sıkça Sorulan Sorular

  E-Ticaret nedir?

  Elektronik Ticaret veya kısaca E-Ticaret, 1995 yılından sonra kullanıcıların İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır. Her türkü Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır.

  E-Ticaret kaça ayrılır?

  E-Ticaret birçok  kategoride farklı dallara ayrılır. Ancak en sık kullanılan sistemler aşağıdaki gibidir.

  • İşletmeden Tüketiciye (B2C)
  • İşletmeden İşletmeye (B2B)
  • Tüketiciden Tüketiciye (C2C)
  • Tüketiciden İşletmeye (C2B)

  E-Ticaret masrafı çok mudur?

  Bu soru tamamen kullanılan yazılıma, sunucuya, reklamlara, çalıştığınız kurumlara ve birçok kritere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Ancak ortalama olarak bir E-Ticaret sitesinin ortalama olarak yıllık gideri tahminen 6.000 ila 12.000 TL arasındadır.

  Neden E-Ticaret yapmalıyım?

  Günümüzde artık Dijital çağda sanal dünyanın bir parçası olmamak neredeyse imkânsızdır. Bu durum hem tüketiciler hem de firmalar için geçerlidir. Günümüz şartları ile artık iki farklı dünyada yaşıyoruz. Bu farklılıklar ise Sanal dünya ve gerçek dünya olarak ayrılmaktadır. 2021 yılında tamamen Sanal dünya birçok açıdan çok daha fazla hayata hâkim olmaya başlamış durumda.

  Artık her şey sanal dünyada hareket etmeye başladı. Doğal olarak bu durumda ticaret dinamikleri de bu yönde değişmektedir. Günümüz şartlarıyla E-Ticaret tüketicilere en kolay şekilde ulaşmanın en etkili yolu haline gelmiş durumdadır. Neden E-Ticaret yapmalıyım diye soruyorsanız eğer; Geleneksel ticaretten çok daha fazla karlı olmasını iki sebep olarak gösterebiliriz. Sizde hemen işinizi Profesyonel E-Ticaret’e dönüştürün.

  Web Tasarım Ajansı ile çalışmalı mıyım?

  Kendinizi bizimle özel hissetmek ister misiniz? Ket Web Dijital Medya Ajansı olarak müşterilerimize butik ajans hizmetleri sunmaktayız. Tamamen size özel, zevklerinize uygun tasarımlar yaparak müşterilerinizin ve sizin beğenisini kazanmayı amaçlıyoruz. Orijinal fikirlerimiz ile müşterilerinizi de özel hissettirecek uygulamalar kullanarak müşterileriniz ile aranızda bir güven bağı oluşturuyoruz. Profesyonel bir web tasarım ajansı ile çalışarak firmanızı internette büyütüp, marka haline gelmek çok kolay!

  E-Ticaret sitesi fiyatları ve ödeme seçenekleriniz nelerdir?

  Ket Web Dijital Medya Ajansı olarak, profesyonel olan 5 ayrı Web E-Ticaret sitesi paketi sunmaktayız. Fiyatlarımız, 3.500 TL ile 9.000 TL aralığında değişmektedir. Fiyatlarımız proje bazlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Tüm kredi kartlarında geçerli peşin fiyatına 9 taksit imkanı ile sitemiz üzerinden ödeme yapabilir, anında paketinizi tanımlayabilirsiniz. Proje detaylarınızı bizlere anlattığınızda size en uygun olan paketi önereceğiz.

  Detaylı fiyat ve özellik bilgisi için E-ticaret paketleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

  Ankara E-Ticaret ve Önemi

  E-Ticaret Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  E-ticaret, internet kullanımının artması ile ortaya çıkan, internet ortamında ürün ve hizmetlerin satışını yapmak anlamına gelmektedir. Türkiye’de de günden güne artış gösteren e-ticaret, özellikle küçük ve orta ölçekli firmalar tarafından tercih edilmektedir. Fiziki olarak mağazası olan ya da olmayan birçok firma, e-ticaret ile satışlarını gerçekleştirmektedir.

  E-Ticaret Pazarlama Nedir?

  E-ticaret pazarlama, ürün ya da hizmetlerin sanal pazarda tanınırlığını artırmak ve satışını gerçekleştirmek için yapılan faaliyetlerin bütünüdür. Günümüzde internet kullanımının artması nedeniyle ürün ve hizmetlerini pazarlayan kurumlar e-ticaret pazarlamayı seçmektedir. E-ticaret pazarlama dijital kanalları kullanarak, ürün ve hizmetin potansiyel müşterilere ulaşmasını amaçlar. E-ticaretin başarılı olabilmesi için her firma kendine bir strateji belirlemelidir. Bu nedenle Ankara e-ticaret pazarlama ve stratejilerini dijital pazarlama uzmanları ve danışmanlık firmaları ile yürütmek çok daha sağlıklı bir yöntemdir.

  E-Ticaret Pazarlama Kanalları Nelerdir?

  E-ticaret pazarlama kanalları, satılan ürünün özelliklerine, hedef kitlenin tutum ve davranışlarına uygun seçilmelidir. E-ticaret pazarlama kanalları ise şu şekildedir;

  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • YouTube
  • Bloglar
  • Haber siteleri
  • Resmi kurum portalları
  • Mailing
  • Arama motorlarının pazarlanması (SEM)
  • Arama motoru optimizasyonu (SEO)

  E-ticaret pazarlaması için seçeceğiniz kanal ya da kanalları belirlerken mutlaka hedef kitlenizi, potansiyel müşterilerinizi iyi analiz etmelisiniz. Bu kanallar vasıtası ile ulaşacağınız kitlenizi yanlış ortamlarda aramak sizlere hem zaman kaybı yaşatacak hem de maliyetli olacaktır. Örneğin; hedef kitlenizin takip ettiği bir YouTube kanalı ya da Instagram hesabında viral reklamlar yaptırabilirsiniz. Günümüzde de e-ticaret pazarlamalarında sıklıkla kullanılan bu yöntem markalara büyük fayda sağlamaktadır.

  E-Ticaret Pazarlama Stratejileri Nelerdir?

  E-ticaret pazarlama stratejilerinin doğru ve sağlıklı sonuçlar vermesi için mutlaka dijital pazarlama uzmanları ve danışmanlık firmaları ile ortak çalışmalar yapılmalıdır. Daha önceden bilmediğiniz bir pazara girdiğinizi düşünün. Bu nedenle uzman kişilerin deneyimlerinden faydalanmanız sizin yararınıza olacaktır.

  • Güncel ve SEO Uyumlu İçerikler

  Öncelikle e-ticaret sitenizin içerik bakımından profesyonel olarak Ankara SEO dostu olarak yapılandırılması gerekmektedir. Hedef kitlenize sunduğunuz ürün ya da hizmeti, Ankara kurumsal SEO kurallarına uygun, özgün ve tüm detayları ile aktarmalısınız. Müşteriniz internet sitenize girdiğinde vakit geçirdiği süreyi nitelikli içerikler sayesinde artırabilirsiniz. Aksi takdirde anahtar kelime ile sizin sitenize gelen müşteri aradığını bulamaz ve kısa sürede web sitenizi terk eder. Bu durumda arama motorları algoritmaları da web sitenizi olumsuz konumlandıracaktır. Bu nedenle web sitenizde yer alan içerikleri Google SEO kurallarına uygun, güncel ve detaylı hazırlamalısınız.

  • Web Sitesi Tasarımı

  E-ticaret sitenizin tasarımı da çok önemlidir. Dağınık, göz yorucu, müşteriyi yoran tasarımlar ne yazık ki müşterinin kısa sürede web sitenizden çıkmasına neden olur. Bu durum satışlarınızı da olumsuz yönde etkileyecektir. Müşteri web sitenizde ihtiyacı olan ürün ya da hizmeti ararken kullanıcı yorumlarını da önemseyecektir. Ürünü ya da hizmeti kullanan gerçek kişilerin yapmış olduğu yorumlar müşterilerde güven oluşmasını sağlar.  Ankara web tasarım firması olarak sizlere en uygun ve profesyonel tasarımı hazırlıyoruz.

  Keçiören web tasarım ve Keçiören SEO ürünlerinizi sergilediğiniz bir mağaza vitrini gibi görmelisiniz. Nasıl ki mağazanızın vitrini müşterilerin kapıdan içeri girmesini sağlar, web sitenizin tasarımı aynen bu şekildedir. Web siteniz sade ve şık olursa hedef müşterilerinizin ilgisini çekecektir. Kampanyalarınızı ya da en çok tercih edilen ürünlerinizi ana sayfada sergilemeniz müşterinizde merak uyandıracak ve o ürünlere detaylı bakmasını sağlayacaktır.

  Profesyonel bir e-ticaret sitesi yönetmek ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız Kurumsal E-ticaret konusunda uzman kişiler ile çalışmanız gerekmektedir. Özensiz, darmadağınık bir e-ticaret sitesi size fayda sağlamaz. Bu nedenle E-Ticaret siteniz için güçlü bir yatırım yapıp sağlam bir ekiple yola çıkmalısınız. Ankara’da kurumsal olarak bir çok Dijital Pazarlama hizmetini siz değerli müşterilerimize uzman ekibimizle sunmaktayız. Sincan web tasarım, İvedik web tasarım ve Etimesgut web tasarım, Yenimahalle web tasarım, Ostim web tasarım, Eryaman web tasarım, Kızılay web tasarım olarak kesintisiz hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

  • Gerçek Kullanıcı Yorumları

  Ürünlerinizi web sitesine yerleştirirken kullanıcı yorumları kısmı da kolay ulaşılabilir olmalı. Kurumsal web tasarım ne kadar sade ve kullanıcı odaklı olursa, müşteriler de o kadar fazla vakit geçirecektir. Aynı zamanda kullandığınız ürün fotoğrafları da mutlaka gerçeği yansıtmalıdır. Web sitesindeki fotoğrafla alınan ürünün aynı olmaması kullanıcının güvenini sarsacaktır.

  • Instagram Kullanımı

  E-ticaret pazarlama stratejilerinde sosyal medya mecraları sıklıkla kullanılmaktadır ancak son dönemde Instagram çok daha popüler hale geldi. Hem Instagram da verilen reklamlar hem de takipçi sayısı fazla olan hesapların ürününüzü tanıtması, e-ticaretin hacmini artırmaktadır. Doğru yerlerde kullanılan hashtagler de tıpkı Ankara SEO Uzmanı çalışmaları kadar etkili sonuçlar yaratmaktadır.

  E-Ticaret Sitelerinde Responsive Tasarımın Önemi 

  Responsive tasarım, web sitelerin tüm cihazlarda uygun ekran boyutları ile orijinal haliyle görüntülenmesi sağlamaktadır. Tablet, telefon, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlarda orijinal görünüm ile işlem yapabilmeniz için düzenlenen kodlamalardır. Günümüzde internetten yaptığımız alışverişleri çoğunlukla telefonlarımızdan gerçekleştiriyoruz. Bu nedenle e-ticarette Ostim web tasarım konusu da büyük önem taşıyor. Responsive tasarımı e-ticaret sitelerinin kullanıcı deneyimi için olmazsa olmazıdır. E-ticaret sitenizin responsive tasarım ile optimize olması kullanıcılar için büyük kolaylık ve sizin de etkili bir ticaret gerçekleştirmenizi sağlar.

  E-Ticaret Sitelerinde Blog Kullanmak Neden Önemli?

  E-ticaret sitelerinin hemen hemen hepsinde bir blog bölümü bulunur. Bu bölümde satışını gerçekleştirdiğiniz ürün ya da hizmet hakkında detaylı bilgiler, güncel gelişmeler gibi kullanıcıların ilgisini çeken yazılar yer alır. Bu blog yazıları hazırlanırken mutlaka Etimesgut SEO uyumlu hazırlanmalıdır. Bunun yazıların SEO uyumlu olması size birçok fayda sağlar. Öncelikle web sitenizi ziyarete gelen kişilerin uzun süre vakit geçirmesini ve size güven duymasını sağlarsınız. Bir diğeri de Kızılay SEO sayesinde arama motorları sizin sitenizi üst sıralarda göstermektedir. Blog yazılarını e-ticaret sitenizde asla göz ardı etmemelisiniz. Sincan SEO önemi açısından bu çalışma mutlaka yapılmalıdır.

  E-Ticaretin Firmalara Faydaları

  Bir ürün ya da hizmetin satışını yapıyorsanız ve hala e-ticaret kullanmaya başlamadıysanız daha fazla geç kalmamanızı öneririz. Günümüzde trendler hızla değişiyor ve özellikle de tüm dünyayı etkileyen Koronavirüs pandemisi e-ticaretin firmalar için ne kadar önemli olduğunu bizlere bir kez daha hatırlattı. Bireylerin alışkanlıklarını, tutum ve davranışlarının tamamen dijitale kaydığı bir dönemdeyiz. Market alışverişlerimizi dahi internet ortamında yaptığımız bu zamanda, ticaret ile uğraşan her kişi ya da firmanın mutlaka e-ticareti kullanması gerekiyor.

  Rakip analizi, her pazarlama stratejisinin en önemli unsurudur. Rakiplerinizin e-ticaret ile satışlarına devam ettiği bir ortamda sizlerin de bu yöntemi kullanmanız gerekmektedir. Mağazanız ile sadece sınırlı bir bölgeye hitap ederken e-ticaret sayesinde yurt dışına dahi açılabilirsiniz. İnternet ortamı çok daha fazla müşteri potansiyeli ile karşılaşacağınız bir alan.

  E-ticaretin firmalara sağladığı bir diğer fayda da marka bilinirliğinizi artırmanızdır. E-ticaret firmaları diğer markalardan çok daha fazla tanınır. Bu durum kullanıcılarda bir güven yaratır ve bilinen bir markadan alışveriş yapmaları çok daha kolay olmaktadır.

  E-ticaretin en güzel özelliği maliyetleri de düşürmesidir. Kira, elektrik, depo masrafı, eleman vs gibi maliyetleriniz e-ticarette sıfıra inmektedir. Bu sayede çok daha fazla ürün yatırımı yapabilir, ürün çeşitliliğinizi artırabilirsiniz.

  Maliyetleriniz daha düşük olması demek ürünlerinizin fiyatını da dilediğiniz ölçüde düşürmenizi sağlayacaktır. Uygun fiyattan satacağınız ürünler kullanıcılar tarafından daha fazla tercih edilecek dolayısıyla sizin de satışlarınız artacaktır. Uygun fiyatlı ürünler müşterilerin size güven duymasını ve sizi kabullenmelerini de destekler.

  TEKLİF AL