TurkishEnglishArabic
TurkishEnglishArabic
tr

Ostim Web Tasarım ve SEO Ajansı 2024

ket-web-2022-blog-2

Ostim web tasarım ve Ostim SEO ajansımız, firmanızın dijital dünyadaki kimliğini profesyonel bir şekilde oluşturarak sizlere katkı sağlamaktadır. Ket Web® Dijital Medya Ajansı firmamız tüm hizmetleri sizlere güvenli, sözleşmeli ve faturalı bir şekilde sunuyoruz. Vermiş olduğumuz tüm hizmetlerimiz ise şunlardır; Web Tasarım, E-ticaret sitesi, E-ticaret danışmanlığı, SEO Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi, Grafik Tasarım, Matbaa, Promosyon, Kurumsal Kimlik, Prodüksiyon, Özel yazılım ve Marka Tescil hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Özel firma, kamu kuruluşları veya kişisel web sitelerinde ihtiyaç doğrultusunda en kaliteli bir biçimde tasarım, yazılım ve optimizasyon gibi hizmetleri vermekteyiz. Kalite ve güvene önem vererek tüm sunmuş olduğumuz hizmetlerde tamamen profesyonel kadrodan oluşan ekibimizle hizmet veriyoruz. Firmanızı veya markanızı hem dijital hem de reel ticarette koruma altına almak için Ankara Marka Tescil hizmetimizi alarak markanızı tescil ile koruma altına alabilirsiniz.

Ankara Sosyal Medya Ajansı hizmetiyle Instagram, Facebook, Twitter ve LinkedIn platformlarında markanızı daha fazla kişiye ulaştırabiliriz. Bu sayede satışlarınızı artırarak daha fazla kazanç elde edersiniz. Marka tanınırlığınız ise çok hızlı ve kolay bir şekilde büyümeye doğru ilerler.

ket-web-2022-blog-4

ket-web-2022-blog-4

Web Sitelerinin Önemi nedir?

Dijital çağda olmamız sebebiyle artık tüm internet kullanıcıları aradığı hizmete ve ürüne kolay bir şekilde internet üzerinden ulaşarak satın alım yapıyor. Firmanızın hali hazırda internette hala bir dijital kimliği yoksa eğer potansiyel müşterilerinize ulaşmanız çok zordur. Bu sebeple firmanızı internet üzerinde en etkili şekilde tanıtırsanız hem satışlarınız artacak hem de marka bilinci oluşarak kurumsal bir yapıya doğru yolculuğa çıkacaksınız.

Web sitelerinin kullanıcılara ve arama motorlarına yönelik hazırlanması bu konuda çok önemlidir. Karmaşık, kalitesiz, ilgisiz ve profesyonel bir şekilde yapılmayan web siteler faydadan çok zarara dönüştürebilir. Dolayısıyla web sitenize girecek olan kişiye hitap eden, kaliteli tasarım, karmaşık olmayan bir yapı, kullanıcıyı bilgiye doyuracak, profesyonel altyapısı olan bir web site yaptırmanız çok önemlidir. Ostim Web Tasarım hizmetimizi bu noktada değerlendirebilirsiniz. Web sitesi haricinde Ostim SEO hizmetimiz içinde bizlerden detaylı bilgi isteyebilirsiniz.

Profesyonel Kurumsal SEO ve Bireysel SEO çalışması

Dijital çağ döneminde tüm internet üzerinde SEO çalışmaları büyük önem taşımaktadır. Ostim SEO desteği almak isteyenler, firmamızla iletişime geçerek detaylı bir şekilde bilgi alarak hizmetimizden faydalanabilirler.

Profesyonel SEO uzmanlarımızdan oluşan ekibimiz ile web sitelerinize yapacağımız çalışmalar sayesinde sizlerde organik olarak Google’da kolayca bulunabilir olacak ve daha popüler bir web sitesine sahip olacaksınız.

SEO çalışmalarımız üçe ayrılmaktadır. On-Page SEO, Off-Page SEO ve Teknik SEO olarak üç farklı çalışma metodu bulunmaktadır. SEO ile ilgili tüm detayları Ankara SEO sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Ankara E-Ticaret yazılımı ve web sitesi

Günümüzde internetten alışverişin yüksek hacimlere çıkması sebebiyle artık günümüzde mobilden, tabletten veya bilgisayarlardan herkes kolayca ihtiyaçlarına kısa bir sürede zahmetsiz olarak ulaşabiliyor. Ket Web® Dijital Medya Ajansı olarak, Ankara e-ticaret yazılımı ve web sitesi hizmetini sizlere en kaliteli şekilde sunuyoruz. Verdiğimiz hizmette ise sıfırdan anahtar teslim şekilde e-ticaret sitenizi tarafınıza hazırlayıp teslim ediyoruz. E-ticaretin ilgili tüm süreçlerinde alanında uzman olan ekip üyelerimiz sizlerle beraber işlem yapıyor. Yalnızca bu hizmetle sınırlı kalmıyor, profesyonel e-ticaret danışmanlığı, özel eğitimler ve kurumsal çalışmalar yapıyoruz. Altyapımız Ankara ideasoft ve Ankara Ticimax resmi bayisi olarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Ankara e-ticaret sitesi için hizmet sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sözleşmeli, Faturalı ve Bütçe dostu fiyat hizmet garantisi

Ket Web® Dijital Medya Ajansı firmamız verdiği tüm hizmetlerde sözleşme ve fatura konusunda hassas davranarak bu iki değere önem vererek tüm işlemlerde yazılı olarak hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin fiyatlandırmaları piyasa şartlarına göre belirlenerek fahiş fiyat ve düşük fiyat politikasından tamamen uzak durmaktadır. Ket Web® Dijital Medya Ajansı daima yapılacak olan işlerin detayına göre fiyat belirlemektedir. Sabit fiyatlı olan hizmetlerimizin fiyatlandırmaları web sitemizde paketler sayfasında yayınlanmaktadır.

Sizlerde Ket Web® Dijital Medya Ajansı’ndan profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizlere hemen ulaşabilir taleplerinize teklif alabilirsiniz. Tüm iletişim bilgilerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Premium Müşteri Hizmetleri: 0312 911 53 80 – 0850 304 97 36

E-Mail: info@ketweb.com.tr

ket-web-2022-blog-3

ket-web-2022-blog-3

Puan
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Average: 5]

Devamını Oku

Web Tasarım ve Önemi

Web Tasarım ve Önemi

Web Tasarım günümüzde en popüler ve en uygun bütçe ile yapılabilecek bir reklam türüdür. Hizmet veya Ürün satıyorsanız Dijital Medya’da ulaşabileceğiniz hedef kitle çok daha geniştir. Bir şeyi pazarlamak için onlarca çaba veriyorsunuz normal yaşantıda. Örneğin, broşür çalışması ile hedef kitlenizi kendinize çekmeye çalışıyorsunuz fakat broşür tasarımı için, baskısı için, dağıtımı için hep ayrı ayrı bir masraf ödemek zorunda kalıyorsunuz. Dağıtımdan sonra ise beklenen sonuçlarda haliyle alınamıyor. Dijital ortamda yapacağınız çeşitli çalışmalar ile onlarca kitleye kolay ve zahmetsiz bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

mobil-uyumlu-web-tasarim

mobil-uyumlu-web-tasarim

Çağımızın çoğu firması ve kişileri artık internet ortamında bazı şeylerin daha kolay olduğunu görmekte ve onlarda Dijital Dünya içerisine giriş yapıyor. Bir web sitesi size birden fazla şey katabilir. Örneğin; Markanızın bilinirliğini artırır, Potansiyel müşterilere daha kolay ulaşabilirsiniz, İnsanlara güven verirsiniz, Düşük bütçe ile daha fazla satış elde edebilirsiniz, Rakiplerinizden çok daha fazla öne çıkabilirsiniz. Bir sürü kriterlerde bu tarz pozitif şeyler elde edersiniz. Günümüz insanları yemek siparişini dahi internet üzerinden vermekte.

Ne satarsanız satın internet ortamında ihtiyacı olan kişiler bir şekilde size ulaşarak o ihtiyacını sizden alacaktır. Web tasarım yaptırırken sade, kullanışlı, mobil uyumlu (responsive), akıcı bir site yaptırmanızı tavsiye ederim. Her yaştan kullanıcının sizin sitenize girdiğinde kolay bir şekilde ihtiyacına ulaşabilmesini sağlamak temel ve birinci kuralınız olmalıdır. Web sitenizi sürekli güncel tutmak yeni ürünlerinizi/hizmetlerinizi eklemeniz gerekmektedir.

Bunun yanı sıra sitenizin dijital reklamlarını da aksatmayın. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmaları, Google AdSense reklamı, Google AdWords reklamları gibi çalışmaları da ufaktan da olsa verin. Sosyal Medya reklamlarınızın da sizlere ciddi anlamda geri dönüşler getireceğini unutmayın. Facebook, İnstagram gibi sosyal medya sitelerinde de her zaman aktif ve güncel tutun profillerinizi. Sosyal medya sitelerinde günümüz kullanıcıları çok fazla sayıda ve sürekli aktif etkileşim içerisindeler.

Çeşitli görseller ile hedef kitlenize sürekli olarak görünür kalın. İnternet üzerinden satış yapmak istiyorsanız sanal pazarlar üzerinden firmanız veya şahsınız adına mağazalar oluşturabilirsiniz.

ankara-seo-uzmani-1

ankara-seo-uzmani-1

Sanal Mağaza satışı

Kullanabileceğiniz bazı sanal mağaza imkanı sunan firmalar;

-Gitti Gidiyor

-N11

-E-Ptt Avm

-Amazon

Bu firmalarla irtibata geçerek satışlarınızı bu siteler üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

E-Ticaret

Ayrıca kendi adınıza ve sahibi siz olduğunuz bir E-Ticaret sitesi de açabilirsiniz. Satıcılar genelde bütçeleri kısıtlı ise E-Ticaret sitesi yaptırma taraftarı değildir. E-Ticaret sitesi için bir çok gider ortaya çıkıyor. Sanal posu, tasarımı, yazılımı vb. türde giderler. Bu sebepten dolayı ilk aşamada bütçeniz E-Ticaret sitesi yaptırmak için uygun değilse sizlere önerimiz sanal mağaza satış sistemi ile dijital ortama girmenizdir. Ket Web olarak bir çok isteğinizi ve ihtiyacınızı yerine getirebiliriz. Ankara web tasarım, Ostim web tasarım, İvedik  web tasarım, Sincan web tasarım, Kızılay web tasarım, Çankaya web tasarım, Balgat web tasarım, Batıkent web tasarım, Yenimahalle web tasarım hizmetimiz mevcuttur. Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde tüm hizmetlerimiz aktif şekilde sizlere sunulmaktadır. Yozgat web tasarım, Konya web tasarım, İzmir web tasarım, Diyarbakır web tasarım başlıca hizmet verdiğimiz birkaç ilimizdir.

e-ticaret-uzmani

e-ticaret-uzmani

İhtiyacınız olan her hizmet için kusursuzca profesyonel bir şekilde sizlere de hizmet vermekten mutluluk duyarız. Tarafımıza ulaşarak dilediğiniz hizmet hakkında ücretsiz bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Puan
Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Average: 5]

Devamını Oku
TEKLİF AL